Asystent Twojego biznesu

Przy współpracy z naszymi Partnerami chcemy zaoferować osobom fizycznym, zamierzającym rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, jak również firmom dopiero co ją rozpoczynającym, innowacyjną usługę ‘ASystenta Twojego Biznesu!’.

Celem usługi jest zaznajomienie nowych przedsiębiorców z aspektami, jakie wiążą się z:
1) Zarządzaniem finansami we własnej firmie – samodzielne prowadzenie księgowości w firmie oraz bieżące rozliczanie jej działalności, do momentu aż przedsiębiorca nabędzie zdolność do w pełni samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych w ramach własnej działalności.

Przykładowa tematyka:

  • Sposób rozliczania mojej Firmy – co wybrać?! (KPiR, ryczałt, karta podatkowa?)
  • Książka Przychodów i Rozchodów – klasyfikacje kosztów i przychodów oraz ich skutki podatkowe
  • Życie na VAT’cie, czy bez niego? – dylemat młodego Przedsiębiorcy.

2) Konstruowaniem podstawowych umów, pism i korespondencji do Urzędów Skarbowych, jednostek samorządowych oraz instytucji publicznych, które są właściwe do obsługi osób przedsiębiorczych.

Zajęcia będą prowadzone w formie indywidulanych warsztatów i szkoleń.Ceny warsztatów, w zależności od potrzeb, oczekiwań i tematyki, będą ustalane indywidualnie!

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na dole strony. Skontaktujemy się z Państwem po otrzymaniu Państwa aplikacji z pomocą naszego formularza kontaktowego w zakładce kontakt.